Intenzív nyári divatrajz kurzus

Kéthetes INTENZÍV Divatrajz és illusztráció tanfolyam indul a Budapesti Divatiskolában a nyári szünetben!

A személyre szabott kislétszámú oktatásunkat mindenkinek ajánljuk, aki érdeklődik a divatrajz/divatillusztráció készítése iránt, legyen az rajzi felvételire készülés, vagy csak hobbi önképzés.

Tanárunk figyelembe veszi az egyéni igényeket és stílusokat.

Indul: 2022. nyár

További tanórák: ESTI tanfolyam: Hétfőtől péntekig 17 – 20 óráig. Július 19 és 30 között.
DÉLUTÁNI tanfolyam: Hétfőtől péntekig 13 – 16 óráig. Július 19 és 30 között.

Ára: 80 000 forint/fő

Helyszín: Budapesti Divatiskola

Szervezés: Budapesti Divatiskola és AF Rajzstúdió közösen

Tanár: Tóth Pitya István

Tematika:  Az első órán felmérjük az igényeket, így fog kialakulni az egyénre szabott tematika!

A korlátozott számú helyek miatt érdemes minél előbb lekötni a tanfolyamot!

A járványhelyzet miatt kialakult nagyobb távolságtartás miatt maximum az első 8 befizetőnek tudunk helyet biztosítani a tanfolyamon.

Részletfizetési lehetőség: 40 000 forint jelentkezéskor készpénzben vagy átutalással. Másik részlet a tanfolyam megkezdésekor.

Írj nekünk, ha van még kérdésed!

Jelentkezési lap