Konsanszky figurarajz

Figurarajz / alakrajz tanfolyam indul Konsanszky Dóra divattervezővel!

A 15 órás (5 alkalom) kezdő szintű figurarajz oktatásunkat főleg azoknak ajánljuk, akik  divattervezéssel szeretnének foglalkozni, vagy filmes és styling munkák iránt érdeklődnek és nincs különösebb rajzi előképzettségük.

A figurarajz megtanulása elengedhetetlen ahhoz, hogy elképzeléseinket le tudjuk rajzolni és a megvalósításhoz meg tudjuk mutatni a megrendelőnek vagy akár a készítőnek!

Emberi arányok, mozdulatok és a test nyújtásának szabályait tanulhatjuk meg ezen a kis látszámú tanfolyamon.

Statikus, kontraposzt és catwalk (lépés) mozdulatok, segítenek abban, hogy könnyedén eligazodjunk elsőként megalapozva a divatrajz tudásunkat!

Indul: 2022. július 25. További tanfolyami napok: július 27, 29, augusztus 01, 03.

Tanórák: ESTI tanfolyam: 17 – 20 óráig.

Ára: 55 000 forint/fő

Helyszín: Budapesti Divatiskola

Tanár: Konsánszky Dóra divattervező

A korlátozott számú részvétel miatt érdemes minél előbb lekötni a helyünket!

Jelentkezési lap