Női szabó képzés

Divatszabó Női szabó szakképzés
Indul: 2024. szeptember!

Szakma Jegyzék alapján
(Szakmai azonosító száma: 4 0723 16 03)

KÉT éves, szakmát adó képzés, felnőttképzési jogviszonyban, mely ESTI munkarendben zajlik.
Heti kettő jelenléti foglalkozáson + 1 online.
Érettségi utáni képzés.

Jelentkezési határidő: 2024. május 21.
Túljelentkezés esetén az ezután érkezett jelentkezők várólistára kerülnek.

A női szabó képzésen azok jelentkezését várjuk, akik gyakorlatorientált foglalkozásokon, jó hangulatú tanórákon szeretnék elsajátítani a szakma alapjait és fortélyait.

Tanítási időpont: Esti foglalkozás esetében 17:00 – 20:30 óra.
Kellő jelentkező esetén van lehetőség délelőtti (9:00 – 12:30-ig) és koradélutáni (13:00 – 16:30-ig) foglalkozásra is. A tanulócsoportokat (elmélet/gyakorlat) mindenkivel személyesen egyeztetjük a jelentkezők száma és a műhelykapacitás függvényében!

Külön kérés esetén, korlátozott számban, van lehetőség a heti két jelenléti foglalkozást egy nap alatt teljesíteni. (Ezt főleg vidékről bejárók, kismamák szokták igényelni.)

Felvétel feltétele: érettségi bizonyítvány, egészségügyi alkalmassági, felvételi beszélgetésen való részvétel, motivációs levél beküldése.

Indul: 2024. szeptember

Tandíj (alapítványi hozzájárulás): 340.000 Ft / félév. (A képzés összesen 4 félévből áll.) + 15 000 forint anyagköltség/tanév.

Az alapítványi hozzájárulás nem tartalmazza a második év végi szakvizsga díjának összegét!

Igény szerint valamennyi képzésünkre biztosítunk részletfizetési kedvezményt!
Ezen felül, a Diákhitel központból is lehet hitelt igényelni erre a szakképzésünkre.

Megszerezhető képzettség: Divatszabó Női szabó végzettségről állami bizonyítvány a sikeresen vizsgázóknak