Nyílt Nap

Szeretettel meghívunk minden kedves érdeklődőt a 2016. március 8-án (kedden) 17 órakor kezdődő Nyílt Napunkra!

Helyszín: 1055. Budapest, Honvéd utca 22. “A” lépcsőház, félemelet. Kapukód: 55.

A Nyilt Napra ITT lehet jelentkezni!

Pillants be 2016. március 8-án 17-kor iskolánkba, ahol a divattal, öltözködéssel kapcsolatos képzéseinkkel ismerkedhetsz meg.

RAJTAD MÚLIK, hogy hogyan alakítod karrieredet, milyen hivatást választasz magadnak.

Ha tudsz rajzolni (ha az összes jegyzetfüzeted tele van a divatrajzaiddal), van fantáziád, kreatív vagy, és szeretnél elmerülni a ruhatervezés világában, Neked ajánljuk a két éves Divat- és stílustervező OKJ-s képzésünket. Iparművész és műszaki szaktanáraink segítségével remek szakember válhat belőled. Évközbeni és nyári szakmai gyakorlati lehetőséget biztosítunk diákjainknak.

RAJTAD MÚLIK!

Az EGYÉVES STYLIST képzésünkre azokat várjuk, akiknek szenvedélye a divat, akik örömüket lelik az öltözködési stílusok variálásában, akár személyi stylistként, vagy a médiában, divat- és reklámfotózásoknál.

A képzés alatt gyakorlati lehetőségeket biztosítunk és mihamarabbi önálló szárnybontogatásra ösztönözzük hallgatóinkat!

A KÉT ÉVES NŐI SZABÓ OKJ-s képzésünkre jelentkezők elsőkézből élhetik meg az alkotás örömét. Az alapvető, klasszikus megoldásokon felül, hallgatóink elsajátíthatják az új szabászati megoldásokat, innovatív eljárásokat.

A képzésünk alatt folyamatos gyakorlati órákon mélyítik el hallgatóink az elméletben tanultakat.

VÁGJ BELE, MEGÉRI!

IMG_4965KÉTÉVES FÉRFI SZABÓ kézésünkkel egy kihaló szakmát szeretnénk megmenteni. Várunk minden kedves érdeklődőt!

_________________________________________________________________________________________________________

jelmez001EGYÉVES JELMEZTERVEZŐ kurzusunkat azoknak ajánljuk, akiknek van divattervező végzettségük.

A sikeresen végzett hallgató,

• megtanul korhű és stílusazonos öltözékeket tervezni, részt vesz a kivitelezésben
  • Színpadi és filmes öltözékeket tervez
  • Részt vesz a jelmezek szabászati munkálataiban
  • Jól ismeri a viselet- és drámatörténet korszakait
  • képes lesz ellátni színházi és filmek jelmeztervezői feladatiait

Unod a mostani munkádat? Szeretnél megállni a saját lábadon egy kreatív szakmában?
Az sem hátrány, ha már jóval elmúltál 18 éves! Élettapasztalatodat jól tudod kamatoztatni bármelyik képzésünkben!