Intenzív nyári divatrajz kurzus

Kéthetes INTENZÍV Divatrajz és illusztráció tanfolyam indul a Budapesti Divatiskolában a nyári szünet elején!

A személyre szabott kislétszámú oktatásunkat mindenkinek ajánljuk, aki érdeklődik a divatrajz/divatillusztráció készítése iránt, legyen az rajzi felvételire készülés, vagy csak hobbi önképzés.

Tanárunk figyelembe veszi az egyéni igényeket és stílusokat.

Indul: 2019. augusztus 3-án. 17 órakor.

További tanórák: Hétfőtől péntekig 17 – 20 óráig. Augusztus 3 és 14  között.

Ára: 80 000 forint/fő

Helyszín: Budapesti Divatiskola

Tanár: Tóth Pitya István

Tematika:  Az első órán felmérjük az igényeket, így fog kialakulni az egyénre szabott tematika!

A korlátozott számú helyek miatt érdemes minél előbb lekötni a tanfolyamot!

A járványhelyzet miatt maximum az első 8 befizetőnek tudunk helyet biztosítani a tanfolyamon. Ha augusztusig sem javul a veszélyhelyzet, a tanfolyamot online tartjuk meg, ebben az esetben maximum 12 főt tudunk fogadni és a jelentkező feladata, hogy biztosítsa a számítógépes munka lehetőségét.

Részletfizetési lehetőség: 40 000 forint jelentkezéskor készpénzben vagy átutalással, 40 000 forint július 19-éig.

Írj nekünk, ha van még kérdésed!

Jelentkezési lap