Felvételi eljárás

A Budapesti Divatiskola minden évben kétszer hirdet felvételi vizsgát az iskolában folyó képzésekre.

2017-ben ezek a dátumok a következők:

Rendes júniusi felvételi: 2017. június 9. (PÉNTEK)

14:00 Divat- és stílustervező – felvételi beszélgetés

16:00 Női szabó – felvételi beszélgetés

18:00 Stylist képzés – felvételi beszélgetés

Augusztusi pótfelvételi a megmaradt helyekre:

2017. augusztus 22. (KEDD)

14:00 Divat- és stílustervező – felvételi beszélgetés

16:00 Női szabó – felvételi beszélgetés

18:00 Stylist képzés – felvételi beszélgetés

Tudnivalók a felvételihez:

DIVAT- ÉS STÍLUSTERVEZŐ

A szakképesítés OKJ száma: 54 211 02

Felvétel feltétele: Érettségi bizonyítvány, rajzkészség

• Érettségi bizonyítvány
  • 5 db divatterv (A/4-es méretben)
  • 5 db természet utáni tanulmány (A/2-es vagy A/3-as méretben) tetszőleges technikával, a rajzok eredeti tárgy alapján készülhetnek (vagyis ne fotó alapján és ne fejből rajzoljon)
  • Korábbi kész munkák, ha van ilyen (nem kötelező!)
  • 5000 forint eljárási díj, mely beiratkozás esetén az első félév tandíjából levonásra kerül.

NŐI SZABÓ KÉPZÉS

A szakképesítés OKJ száma: 34 542 06

Felvétel feltétele: Érettségi bizonyítvány

A felvételi beszélgetés során megbizonyosodunk a jelentkező szakma iránti elkötelezettségéről. Megkérdezzük, van-e a jelentkezőnek bármilyen szakmai tapasztalata már, voltak-e korábbi próbálkozásai varrás terén.

• Érettségi bizonyítvány
  • Korábbi munkák, ha van ilyen (nem kötelező!)

STYLIST KÉPZÉS

Egyéves képzés, a sikeresen végzők a Budapesti Divatiskola tanusítványát kapják meg.

Felvétel feltétele: Érettségi bizonyítvány

A felvételi beszélgetés során megbizonyosodunk a jelentkező divatszakma iránti érzékenységéről és elkötelezettségéről. Megkérdezzük, van-e a jelentkezőnek bármilyen tapasztalata már, voltak-e korábbi próbálkozásai a divatszakmában.

• Érettségi bizonyítvány

Igény szerint valamennyi képzésünkre biztosítunk részletfizetési kedvezményt!

Ha bármilyen további kérdése van, kéren hívjon minket a (06-1) 3189841 -es telefonszámon vagy írjon az info@divatiskola.hu e-mail címre.